Bal z Kocią Szajką
Biedronki🐞 wybierały sobie wydrukowane maski🎭 wg uznania. Przy stolikach kolorowały je. Maski zostały wycięte, zafoliowane i zaopatrzone w gumkę. Wyszło super.😀 Tak przygotowani mogliśmy rozpocząć Bal Maskowy z "Kocią Szajką".🐱 Przedszkolaki dowiedziały się jaki "Bal maskowy" jest najsłynniejszy na świecie - oczywiście w Wenecji.🎭
Jak to w "Kociej Szajce" jest trzeba było przystąpić do wyzwań. Z rozsypanych kawałków biedronki układały koty, które wybrały się na bal.🧩 razem z nimi bawiły się do utworu Leroy Anderson - The Waltzing Cat , grały w kociej orkiestrze oraz bawiły się do Małego kotka (z Klanzy). Było super 😀



ZIELONEK 🟢😤 - w ramach projektu Czuciaki u Krasn...
"Z kulturą mi do twarzy"😀 - Stokrotki🌼 odwiedzaj...
Festyn🎈🎉 Rodzinny👨👩👧👧
Biedronki🐞 z wizytą w Szkole Podstawowej📖😀