Wycieczka do "Zagrody Edukacyjnej ALPAQUERO" w Międzyrzeczu Górnym
W środę 4 czerwca wszystkie grupy👩👩👧odwiedziły zagrodę edukacyjną "ALPAQUERO". 🦙 Gospodarstwo powstało z zamiłowania gospodarzy do zwierząt i roślin.😀Dzieci miały możliwość z bliska zobaczyć jak żyją Alpaki.🦙 Wspaniałe zwierzęta pozwoliły na głaskanie, karmienie oraz spacery po wybiegu w towarzystwie przedszkolaków. Dowiedziały się także wiele ciekawostek o Alpakach🦙. Towarzyszące koty🐈 były dodatkową atrakcją dla przedszkolaków. Na koniec wycieczki dzieci malowały figurki Alpaków🦙, które mogły zabrać do domu. Długo będziemy wspominać naszą wycieczkę.😀



ZIELONEK 🟢😤 - w ramach projektu Czuciaki u Krasn...
"Z kulturą mi do twarzy"😀 - Stokrotki🌼 odwiedzaj...
Festyn🎈🎉 Rodzinny👨👩👧👧
Biedronki🐞 z wizytą w Szkole Podstawowej📖😀