XV Beskidzki Tydzień Dobrej Energii
Grupa III 🦋 wzięła aktywny udział w 15 Beskidzkim Tygodniu Dobrej Energii.😀 Starszaki sadziły sadzonki🎍 rozchodnika, lukrowały i ozdabiały ciasteczka, samodzielnie wytwarzały prąd jadąc na rowerze,🚴🏿♀️ dzięki czemu poruszały samochodziki po torze wyścigowym. Oglądały pokaz baniek mydlanych,💦🔵⚪🔵 obserwowały zjawiska fizyczne i chemiczne przy użyciu domowych składników oraz zapoznały się z maskotkami - symbolami naszego miasta.😀



ZIELONEK 🟢😤 - w ramach projektu Czuciaki u Krasn...
"Z kulturą mi do twarzy"😀 - Stokrotki🌼 odwiedzaj...
Festyn🎈🎉 Rodzinny👨👩👧👧
Biedronki🐞 z wizytą w Szkole Podstawowej📖😀